Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Klientui siūlome inovatyvų ir šiuolaikines technologijas atitinkantį verslo tobulinimo ir modernizavimo sprendimą.

Išanalizavę kliento verslo poreikius ir keliamus tikslus galime pasiūlyti tinkamiausią technologinį sprendimą.

Šiuolaikinis ir skaitmenizuotas verslas, atsižvelgęs į ThinkBig rekomendacijas renkasi naujausią ir rinkoje sparčiai augantį produktą – mobiliąsias programėles arba kitaip vadinamas mobiliąsias aplikacijas (APP). Mobiliosios programėlės labai prisideda prie verslo vystymo ir išplečia pardavimų kanalus, pritraukia daugiau naujų klientų, augina auditoriją ir didina pajamas.

ThinkBig komanda kuria TOP lygio, praktiškai naudingas ir lengvai valdomas mobiliąsias programėles Android ir iOS sistemoms.

Rinkoje šiuo metu yra daug kūrėjų kodėl verta pasirinkti ThinkBig kuriamą produktą? ThinkBig komanda viso kūrimo proceso metu pasižymi glaudesniu bendradarbiavimu su klientu, išsamiau atsižvelgia į kliento poreikius, išanalizuoja kliento verslo aplinką ir tiksliau nusako vartotojo elgseną, todėl yra sukuriama lengvai naudojama ir patraukli vartotojui mobilioji aplikacija.

Aplikacijos kūrimo etapai:

ThinkBig komanda atliko ne vieną mobiliosios aplikacijos kūrimo projektą, kūrybiniame procese įgijo daug vertingos patirties, klientai liko patenkinti atliktais darbais, o vartotojai ir toliau nesustodami dalinasi gerąja patirtimi ir augina klientų žinomumo auditoriją. Esame įsitikinę, kad mobiliųjų aplikacijų kūrimas yra neatsiejama kiekvienos įmonės verslo dalis.