Kas mes esame

Mūsų internetinio puslapio adresas yra https://think-big.lt/

 

Kokius asmens duomenis renkame ir kokiais tikslais tai darome

 

Komentarai

Kai puslapio lankytojas palieka komentarą, mes renkame lankytojo asmens duomenis, pateikiamus komentaro formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir informaciją apie lankytojo naudojamą naršyklę, kad lengviau aptiktume brukalą (angl. spam).

Anoniminė eilutė, sukurta puslapio lankytojo elektroninio pašto adreso pagrindu (angl. hash), gali būti pateikiama Gravatar sistemai patikrinti, ar lankytojas naudojasi šia sistema. Gravatar privatumo politiką galima rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus komentarą, lankytojo profilio nuotrauka taps matoma lankytojo komentaro kontekste.

 

Paveikslėliai

Jei į puslapį keliate paveikslėlį, venkite paveikslėlių su informacija apie Jūsų vietą (EXIF GPS). Internetinio puslapio lankytojai gali atsisiųsti internetiniame puslapyje publikuojamus paveikslėlius ir pasiekti informaciją apie paveikslėlį įkėlusio lankytojo vietą.

 

Kontaktų formos

 

Slapukai

Jei paliekate komentarą mūsų internetiniame puslapyje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, elektroninio pašto adresą ir internetinio puslapio adresą slapukuose. Slapukus naudojame Jūsų patogumui, kad nereikėtų pateikinėti savo duomenų kitą kartą paliekant komentarą mūsų puslapyje. Slapukai saugojami vienerius metus. Jei lankotės mūsų prisijungimo puslapyje, Jums pateiksime laikiną slapuką, kuriuo sieksime nustatyti, ar Jūsų naudojama naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nerenka Jūsų asmens duomenų ir yra nebenaudojamas, kai uždarote naršyklę. Kai prisijungsite, pateiksime keletą slapukų, kurie leis išsaugoti prisijungimo informaciją ir ekrano parinktis. Prisijungimo slapukai saugojami dvi dienas, ekrano parinkčių slapukai – vienerius metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, išliksite prisijungęs prie mūsų internetinio puslapio dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti. Jei redaguojate ar publikuojate įrašą, papildomas slapukas bus išsaugotas Jūsų naršyklėje. Šis slapukas nerenka Jūsų asmens duomenų ir paprasčiausiai nustato įrašo ID. Šis slapukas nustoja galioti po vienos dienos.

 

Kitų internetinių puslapių turinys

Šiame internetiniame puslapyje publikuojami įrašai gali apimti kitokį turinį (pvz., vaizdo klipus, paveikslėlius, straipsnius ir kt.). Turinys iš kitų internetinių puslapių veikia taip, tarsi mūsų internetinio puslapio lankytojas lankytųsi tuose kituose internetiniuose puslapiuose. Šie internetiniai puslapiai gali rinkti Jūsų asmens duomenis, naudoti slapukus, apimti papildomą trečiųjų šalių sekimą, stebėti Jūsų sąveiką su turiniu, įskaitant atvejus, kai turite paskyrą tame puslapyje ir esate prie jos prisijungęs.

 

Analitika

 

Su kuo mes dalinamės Jūsų asmens duomenimis

 

Kiek laiko mes saugojame Jūsų asmens duomenis

Jei paliekate komentarą mūsų internetiniame puslapyje, komentaras ir jo metaduomenys bus saugojami neribotą laiką. Taip darome siekdami atpažinti ir automatiškai patvirtinti bet kokius vėlesnius komentarus, be reikalo jų neužlaikydami. Mes taip pat saugojame asmens duomenis, kuriuos savo paskyroje nurodo registruoti vartotojai. Visi vartotojai gali matyti, redaguoti ar ištrinti jų asmens duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą, kurio pakeisti negalima). Internetinio puslapio administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

 

Jūsų teisės, susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu

Jeigu turite paskyrą šiame internetiniame puslapyje arba jame palikote komentarą, galite prašyti pateikti informaciją apie mūsų tvarkomus Jūsų asmens duomenis, įskaitant asmens duomenis, kuriuos pats pateikėte. Jūs taip pat galite prašyti ištrinti bet kokius mūsų tvarkomus Jūsų asmens duomenis. Ši teisė negalioja asmens duomenų, kuriuos saugojame administraciniais, teisiniais ar saugumo sumetimais, atžvilgiu.

 

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami automatinėje brukalo (angl. spam) aptikimo sistemoje.

 

Jūsų kontaktinė informacija

 

Papildoma informacija

 

Kaip mes saugojame Jūsų duomenis

 

Kokias asmens duomenų tvarkymo taisyklių pažeidimo procedūras turime

 

Iš kokių trečiųjų šalių gauname informaciją

 

Kokį automatizuotą sprendimų priėmimą ir (arba) profiliavimą mes vykdome su lankytojų duomenimis

 

Informacijos atskleidimo reikalavimai